Transporto paslaugos

Kokybiškai, saugiai ir greitai pervežame automobilius tarptautiniais bei vietiniais maršrutais.  Esame punktualūs ir atsakingi. Turime subūrę profesionalių vairuotojų komandą, kuri jau daug metų nesikeičia. Mūsų parko mašinos atitinka  „Euro 6“ standartus. Autovežiuose sumontuotos telemetrinės kontrolės sistemos didina darbo efektyvumą ir mažina transporto eksploatacijos kaštus. GPS sistema palengvina vairuotojų darbo kontrolę ir optimizuoja transporto panaudojimą.

Taip pat siūlome įvairius maršrutus po Europos šalis kitų įmonių autovežiams. Profesionaliai bendraujame su krovinio užsakovais ir gavėjais.  Operatyviai sprendžiame visas problemas, iškilusias pasikrovimo ar nusikrovimo vietose. Laiku apmokame sąskaitas.

Atviromis platformomis vežame gabaritinius ir negabaritinius krovinius, spec. techniką. Transportuojant į Rusiją ar NVS šalis, galime perkrauti krovinį į geležinkelio vagonus ar platformas. Naudojantis geležinkelio transporto paslaugomis, pervežimai į Tolimųjų Rytų šalis tampa efektyvesni bei ekonomiškesni.